Na vreme rezervišite svoje vreme! FSOM na Sajmu obrazovanja i nastavnih sredstava
20/10/2017
Prvi naučno-stručni skup na temu: “Perspektive očuvanja i zaštite voda”
20/10/2017

Naši profesori na svečanosti u Arhivu Jugoslavije

U prostorijama Arhiva Jugoslavije 18. oktobra 2017. godine potpisan je Memorandum o saradnji između Arhiva Jugoslavije i Nacionalnog arhiva Indije. Za Arhiv Jugoslavije Memorandum je potpisao dr Milan Terzić, direktor Arhiva, a u ime Nacionalnog arhiva Indije, NJ.E. gospođa Narinder Čohan, ambasadorka Republike Indije u Beogradu.

Potpisivanju Memoranduma, kao počasni gosti, prisustvovali su predstavnici Fakulteta za poslovne studije i pravo i Fakulteta za strateški i operativni menadžment, prof. dr Dušan Vasić i prof. Vladana Lilić, a posle potpisivanja Memoranduma, gospođa ambasador je najavila posetu našem Fakultetu sa gostujućim predavanjem na temu Indija – danas i sutra. S nestrpljenjem iščekujemo ovaj susret sa uvaženom gošćom i neverovatnom Indijom.