Naši brucoši, u prvu godinu studija, kreću sa novim indeksima!

Upoznavanjem sa institucijom u kojoj će studirati, Dekanom i osobljem Fakulteta za informacione tehnologije i inženjerstvo, danas je  svoje studije započela dvanaesta genracija brucoša Fakultet za informacione tehnologije i inženjerstvo. Naše nove studente pozdravio je  prof. dr Milan Radosavljević, predavač na predmetu Osnove menadžmenta, Dekanka Fakulteta za informacione tehnologije i inženjerstvo, prof. dr Maja Anđelković, Dušica Bošković, referent studentske službe za prvu godinu studija i ma Hristina Radović, asistent na predmetu Osnove menadžmenta.

Prvi radni dan u školskoj 2018/2019. nove kolege su počele sa novim indeksima – RFID karticama, što još jednom pokazuje našu usmerenost da savremeni svet obrazovanja pratimo u svakom segmentu.

Brucoši, želimo vam uspešno studiranje! Dobrodošli i srećno!