Doktor za vaterpolo, Dejan Savić, naš gost!

Savremeni problemi i moguća rešenja strategije i strategijskog menadžmenta
23/02/2018
O vaterpolu, borbi, životu – sa Dejanom Savićem
14/03/2018

Čast nam je i zadovoljstvo da vas, u okviru manifestacije “Poznati govore”, koju organizuju Fakultet za strateški i operativni menadžment i Fakultet za poslovne studije i pravo, pozovemo da u sredu, 14.03.2018., u 14h, prisustvujete gostujućem predavanju koje će održati “doktor za vaterpolo”, gdin Dejan Savić, selektor reprezentacije Srbije u vaterpolu.

Blistavu karijeru Dejana Savića, koji je igrao za Partizan i Zvezdu, španske Barselonu i Barselonetu, italijansku Florenciju i Pro Reko, rusku Sintezu, a trenirao Crvenu Zvezdu i sada Reprezentaciju Srbije, obeležilo je mnogo rekorda: odigrao je 444 utakmice za nacionalni tim i na njima postigao 405 golova; osvojio je 20 medalja u dresu reprezentacije, 17 klupskih trofeja kao i igrač i 13 kao trener. Ono što je takođe njegov zaštitni znak da nikada ne odustaje, uvek veruje da može više i uvek ide dalje!

Dejan Savić, FSOM i FPSP vas pozivaju na druženje, diskusiju, priče o uspehu, dolasku do uspeha, prepričavanje anegdota, slikanje…!